18 lipca 2011

Sprawdź, czy wygrałaś masło Duo makadamia The Body Shop!Uwaga! Uwaga! Po długich namysłach zdecydowałam, że masło Duo marki The Body Shop wędruje do...

Mekinking!!! 
Gratuluję :) 

Oto nagrodzona wypowiedź 'Chciałabym dostać podwójne masło, bo pomysł podwójności bardzo do mnie przemawia, mam już dwoje oczu, dwie ręce, noszę dwie soczewki, zawsze mam w uszach dwa kolczyki, przed wyjściem szykuję się przez dwie godziny, a teraz mogłabym podwójnie zadbać o skórę przez dwa wakacyjne miesiące. Byłoby idealnie! A żeby było jeszcze lepiej to kusi makadamią! Bardzo proszę, prześlij do mnie to masło, bo coś czuję, że bez niego tegoroczne lato będzie jakieś mało letnie'.

Drugą nagrodę niespodziankę otrzymuje Abscysynka! Nagroda nieplanowana, całkowicie spontaniczna, ufundowana przeze mnie :) mam nadzieję, że Ci się spodoba.

Nagrodzona wypowiedź 'Dlaczego chciałabym masełko DUO? Otóż powodów jest kilka - marka TBS jest dla mnie na razie obca i z chęcią przetestowałabym coś nowego. Podoba mi się sama idea połączenia 2 kosmetyków w 1 opakowaniu bo po pierwsze - jest szansa zdążyć przed terminem ważności, po drugie będzie to dobra opcja na podróż gdzie liczy się każdy centymetr w walizce, po trzecie spełni oczekiwania mojej skóry. Suche kolana i łokcie otrzymają bardziej skoncentrowaną wersję, a do reszty ciała gdzie nie jest potrzebne tak duże nawilżenie użyję wersji light. Dodatkowo wyobrażam sobie cudowny zapach masełka, bo jestem orzeszkowym wżeraczem i muszę przyznać że z orzechów właśnie najbardziej lubię nerkowca i makadamii :D
Mnie osobiście odstrasza cena, ale jeśli miałabym szansę przetestować i okazałoby się że produkt jest tego warty, z pewnością zaprzyjaźniłabym się z The Body Shopem :) pozdrawiam'.

Żałuję, że nie mam całego kontenera tych maseł, żeby Wam wysłać :( na pocieszenie zdradzę, że za kilka dni pojawi się u mnie mały giveaway :) zapraszam wkrótce!

12 komentarzy:

 1. Gratuluje. Pierwsza wypowiedż naprawde zasłużyła na wygraną. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. ojej dziękuję Ci strasznie ! :D jestem zachwycona :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwsza wypowiedź jest zaskakująco sensowna:) TBS powinien podchwycić to jako hasło reklamowe, zdecydowanie! Gratuluję autorce:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. zgadzam się, że wpis Mekinking jest powalający! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. cieszę się, że zgadzacie się z moim wyborem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję! Pierwsza odpowiedź zwaliła mnie z nóg :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zostałaś otagowana, zapraszam do zabawy:)

  http://urodowy.blogspot.com/2011/07/one-lovely-blog-award.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Zostałaś nominowana do One Lovely Blog Award! Szczegóły na moim blogu ^^ Pozdrawiam :3

  OdpowiedzUsuń
 9. naprawdę zasłużone :)
  czekam na rozdanie u Ciebie :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Otagowałam cię: http://amore-cosmetici.blogspot.com/2011/07/tag-one-lovely-blog-award.html :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Zostałaś nominowana :* http://eteleport.blogspot.com/2011/07/one-lovely-blog-award.html :)

  OdpowiedzUsuń